تبلیغات
روایت شهید - همایش شرح فراق گرامیداشت پاسداشت سرلشگر پاسدار شهید ناصر کاظمی
همایش شرح فراق گرامیداشت پاسداشت سرلشگر پاسدار شهید ناصر کاظمی

همایش شرح فراق گرامیداشت پاسداشت سرلشگر پاسدار
" شهید ناصر کاظمی " فرمانده سپاه کردستان

زمان :
چهارشنبه 26 - 06 - 93

ساعت : 16 الی 18/30

مکان : تقاطع خیابان جلال آل احمد و کردستان تالار ایوان شمس


یادواره سردار سرلشگر پاسدار شهید ناصر کاظمی فرمانده غیور سپاه کردستان با رونمایی از نرم افزار چند رسانه ای این فرمانده شهید و اجرای برنامه نمایشی و موسیقی و قطعه های از هنرهای مقاومتی برگزار گردید .
به گزارش خبرنگار اعزامی روایت شهید . تالار ایوان شمس ( چهارشنبه 26 شهریورماه )
یادواره " حمزه کردستان و فرمانده سپاه کردستان " شهید ناصر کاظمی با حضور سردار سرلشگر پاسدار دکتر مصطفی ایزدی معاون ستاد کل نیروهای مسلح و سردار حسین دهقان وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح ، سردار اسماعیل احمدی مقدم فرمانده نیروی انتظامی ، سردار احمدرضا رادان ریاست مرکز راهبردی و تحقیقات نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران ، خانواده معظم شهداء و پیشکسوتان دفاع مقدس برگزار شد .
در ابتدای مراسم : ناصر کاظمی فرزند گرانقدر شهید ناصر کاظمی در سخنانی کوتاه ضمن بیان اینکه سخن گفت از شهدای مظلوم کردستان بسیار سخت است و همچنان بسیاری از رشادتها و دلیرمردی های آنها بر ما پوشیده مانده است شهدایی همچون بروجردی و کاظمی افرادی هستند که خون خود را در راه خدا خالص کرده بودند و خدا نیز به آنها توجه ویژه ای داشت .
در ادامه سخت کوشی ، مهربانی و تلاش خستگی ناپذیر و توجه به مسائل و مشکلات مردم از ویژگیهای پدربزرگوارش یاد کرد ، هنگامی که وصیت نامه پدرم را مطالعه میکنم متوجه میشوم که او نسبت به بسیاری از مسائل اشراف داشته است . به عنوان مثال توجه به جوانان ، جداسازی خطوط ضد انقلاب ، دقت در جذب و انتصاب و تحمل عقیده مخالف از جمله محورهای وصیت نامه پدرم است که اگر به آنها عمل کنیم میتوانیم بسیاری از مشکلات را برطرف کنیم .
در ادامه ...
همرزمان شهید سردار سرلشگر پاسدار دکتر مصطفی ایزدی و سردار اسماعیل احمدی مقدم و اخوی گرانقدر سردارشهید جناب آقای پرویز کاظمی بیاناتی از رشادتها و دلاوریهای شهید کاظمی بیان فرمودند .
در پایان از مادر شهید ناصر کاظمی و همسر گرانقدرش به جایگاه دعوت و از آنان تجلیل به عمل آمد .


روایت شهید
                                                                                 یاد بود شهدای مظلوم خطّه کردستان

ادامه مــطلب
+ نوشته شـــده در دوشنبه 24 شهریور 1393ساعــت03:49 ب.ظ تــوسط محمد رستمی | نظرات ()
زیارت عاشورا

RSS

جلوگیری از کپی کردن مطالب

ابزار هدایت به بالای صفحه

پیغام ورود و خروج