تبلیغات
روایت شهید - برگزاری مراسم یادواره سرداران شهید خطه مظلوم کردستان
برگزاری مراسم یادواره سرداران شهید خطه مظلوم کردستان


مراسم یادواره سرداران شهید خطه مظلوم کردستان

(یادبود سرلشکر پاسدار شهید ناصرکاظمی و همرزمانش)

توسط موسسه فرهنگی هنریمراسم یادواره سرداران شهید خطه مظلوم کردستان (یادبود سرلشگر پاسدار شهید ناصر کاظمی و همرزمانش) توسط موسسه فرهنگی هنری روایت شهید برگزار گردید .
مراسم پر فیض دعای ندبه طبق برنامه به مناسبت سرداران شهید خطه مظلوم کردستان در مورخه 94/06/27 روز جمعه از ساعت 7 صبح در سالن مهدیه بهشت زهراء (س) با قرائت دعای پر فیض ندبه توسط مداحان به ترتیب آقایان : حاج مجید رضازاده و علیرضا سموئی برگزار گردید .
مراسم فوق که با همکاری بنیاد شهید گلزار فرهنگی شهداء و بنیاد آثار و ارزشهای دفاع مقدس و سازمان بسیج شهرداری تهران و ناحیه مقاومت حمزه سیدالشهداء و گروه مستند ساخت فیلم شهید ناصر کاظمی و کلیه خبرنگاران دفاع مقدس و نصب بنرهای تمثال عکس شهداء در میادین شهر تهران همراه بود .
در ابتدای مراسم حضور خانواده معظم شهداء ، جانبازان و امت شهید پرور و هیئت رزمندگان غرب و شمالغرب ، بوکان و سقز حال و هوای خاصی را به مجلس بخشید .


ادامه مطلب

بعد از پایان قرائت دعای پر فیض ندبه طبق برنامه از قبل طراحی شده جمعیت حاضر به اتفاق خانواده معظم شهداء با مشایعت دژبان ارتش جمهوری اسلامی ایران و دژبان نیروی انتظامی در کنار مزار سرداران شهید محمد بروجردی و شهید ناصر کاظمی حضور یافته و با ذکر مداحی و سینه زنی و از اشعار شاعر توانمند حاج رحیم چهره خند غزل های در مدح شهدای کردستان سرودند و بعد از آن سرکار خانم دکتر سمیه بروجردی فرزند گرانقدر سرلشگر شهید محمد بروجردی بیاناتی را در وصف شهدای کردستان و مجاهدتهای آنها بیان فرمودند و در انتهای مراسم جناب آقای محمد رستمی در خصوص سیاستهای برگزاری یادواره شهدای کردستان را در امتداد با ادامه راه شهداء قلمداد نمودند و لازم به ذکر می دانستند که ما سهم خواهی از نام شهداء نمی نمائیم و ...
ودر پایان مراسم به همه خانواده های معظم شهداء و رزمندگان حاضر یک جلد کتاب دفاع مقدس و یک پلاک بنام هر شهید بعنوان یادبود تقدیم گردید و جمعیت حاضر با تقدیم شاخ گلی بر مزار شهداء و قرائت فاتحه مراسم را به پایان رساندند .
در این مراسم موسسه فرهنگی و هنری روایت شهید بنرهای از شهداء گرانقدر انقلاب اسلامی ایران تهیه و در دیدگان خانواده های معظم شهداء و عموم افراد قرار دادند .

ادامه مــطلب
+ نوشته شـــده در چهارشنبه 1 مهر 1394ساعــت12:07 ق.ظ تــوسط محمد رستمی | نظرات ()
زیارت عاشورا

RSS

جلوگیری از کپی کردن مطالب

ابزار هدایت به بالای صفحه

پیغام ورود و خروج