تبلیغات
روایت شهید - شهید احمد بور(علیپور)
شهید احمد بور(علیپور)
       
                                                                                     سردار شهید احمد بور(علیپور)

سمت : فرمانده گروهان جندا...

فرزند : محمدعلی

ولادت : 1346

شهادت :  1367/05/25

محل شهادت : کردستان

نوع شهادت : اصابت گلوله به گلوی مطهر شهید

مزار شهید در قطعه ای از بهشت (بهشت زهراء س)

قطعه : 26                    ردیف : 69                    شماره : 42


فرازی از وصیت نامه سردار شهید احمد بور (علیپور)

خداوندا : دوستانم رفتند ، کاروان خونین حسین (ع) رفت شهیدان بالایی ، خاشعی و ... و دیگر همسنگرانم رفتند و عقب مانده ام . خدایا دلسوخته ام ، در جبهه ها مانده ام و تنها تو را دارم . از جبهه نمیروم تا پیروز شویم و به کربلای حسین برویم و یا شهید بشویم . خدایا آرزوی نهاییم این است که مرا به کاروان شهدا برسانی و با فرق خونین تو را ملاقات کنم و با آنها محشور شوم انسان امانتی است از طرف خداوند ، روزی به دنیا می آید و روزی از دنیا می رود و چه بهتر است که این رفت و آمد برای خدا باشد . چه خوب میشد زندگی کردن برای خدا و مردن هم برای خدا بود ، خدایا این توفیق را به من بده که تنها برای تو زندگی و تنها برای تو بمیرم .
بارالها ! تو خود میدانی که از همان اولین لحظات تولدم مادری رنج کشیده بدون کمی استراحت شبانه روزی برایم زحمت میکشید و پدری خسته از کارهای سخت و دشوار روزگار برای من وسایل راحتی را فراهم می نمود . خدایا این پدر و مادرم آرزوها داشتند و من نتوانستم یکی از آرزوهایشان را برآورده کنم و ...
پدر عزیز و مادر مهربان شرمنده ام که نتوانستم کوچکترین خواسته شما که همان درس و دانشگاه بود فراهم کنم من حتی نتوانستم در کنار کارهای سخت و دشوارتان کمکی برای شما باشم .
پروردگارا ! شرمند ام از این که نه در هنگام فرزندی ، فرزند خوبی برای پدر و مادرم بودم و نه در هنگام خدمت ، خادم خوبی برای کشورم بودم و از همه بالاتر نه در هنگام بندگی ، بنده خوبی برای تو بودم .
ولی خدایا : باز به لطف و کرم تو و پدر و مادرم امیدوارم


روحش شاد و یادش گرامی
روایت شهید
ادامه مــطلب
+ نوشته شـــده در جمعه 2 اسفند 1392ساعــت10:35 ب.ظ تــوسط محمد رستمی | نظرات ()
زیارت عاشورا

RSS

جلوگیری از کپی کردن مطالب

ابزار هدایت به بالای صفحه

پیغام ورود و خروج